Для кожної жінки каблуки є символом жіночності, і це правда. Лікарі наполегливо не рекомендують носити високий підбор при вагітності. Із чим це пов’язано? По-перше, навіть коли жінка не носить під серцем дитину, вона надмірно навантажує свій організм. Щоб вага рівномірно розподілялася на ноги, необхідно три точки опори на стопі. Але коли жінка одягає високі підбори, весь переміщається на фаланги, гомілковостоп, погіршується рівновага, а також відбуваються зміни в конструкції хребта — він зайво прогинається вперед у поперековому відділі.
Туфлі на підборах під час вагітності: говоримо про навантаження на спину
Варто жінці будь-якої статури одягнути взуття на підборах, як вона відразу змінюється. Спина інстинктивно випрямляється, плечі відхиляються назад, загалом, дівчина відразу стає стрункішою, вищою, сексуальнішою. Коли жінка завагітніє, для неї стає важким відмовитися від високого взуття, і пов’язано це з тим, що під час цього делікатного періоду жінка позбавляється багато чого з того, до чого вона звикла в звичайному житті. І дуже часто у жінок, особливо для тих, у кого перша вагітність, виникає страх щодо подальшого способу життя, суттєвих зовнішніх змін. І жінки намагаються якомога довше зберігати колишній вигляд, не зважаючи на те, що з часом організм змінюється, з появою живота збільшується навантаження на спину.
На самому початку вагітності можна носити каблуки при вагітності, та й то — невисокий, і при цьому каблук повинен бути стійким. дому. І знайте, що на вулиці ходити буде важче, адже там поверхня доріг не така рівна, як підлога в хаті.
Під час вагітності організм майбутньої мами змінюється, і сам собою крихкий, непридатний для фізичних навантажень. І надягаючи підбори при вагітності, жінка створює навантаження на і без того вигнутий хребет. А через те, що гормональне тло збільшує вміст прогестерону в крові, який розм’якшує сполучні тканини, хребет стає ще більш податливим. І це може призвести до деформації хребців, гомілкостопа та суглобів стопи.