Більшість сучасних дівчат і жінок не шукають особливого приводу, щоб вирушити в салон краси і потішити себе приємними б’юті-процедурами. Одна з найпопулярніших сьогодні – нарощування вій. Усього кілька годин у майстра — і можна без зусиль перетворити свій образ, зробити погляд більш виразним і привернути до себе увагу оточуючих. Однак після процедури важливо правильно зняти нарощені вії та приділити увагу їх відновленню.
Кому показано процедуру, що потрібно зробити для відновлення вій після її виконання
Процедура рекомендована тим, у кого недостатньо довгі, рідкі або безбарвні вії. За допомогою нарощених вій можна змоделювати свій погляд, підібравши потрібний ефект із професійним лешмейкером. У деяких, не дуже складних випадках, за допомогою нарощених вій можна навіть скоригувати асиметрію очей.
Звичайно, процедура дуже вигідна для представниць прекрасної статі тим, що не потрібно підфарбовувати вії щодня. Достатньо їх просто розпушити спеціальною щіточкою і вперед підкорювати чоловічі серця. Однак важливо пам’ятати, що рано чи пізно доведеться зняти нарощені вії і подбати про їхнє здоров’я.
Процедура абсолютно безболісна і не приносить особливого дискомфорту. Але як і у будь-якої б’юті-процедури є як плюси, так і мінуси. До мінусів можна віднести необхідність відновити вії після нарощування. Якщо в процесі процедури застосовувалися неякісні матеріали або процедура виконана непрофесіоналом, потрібно приділити особливу увагу їх відновленню.
Якщо пучок приклеєний одночасно до кількох натуральних вій, то при випаданні однієї вона потягне за собою другу. Якщо склеєк багато, то вії після нарощування стануть рідшими, ніж були до процедури. Можливі також відшарування, велике навантаження на рідні вії через неправильно підібраний розмір і густину. Для відновлення вій після нарощування рекомендується менше торкатися до них, не терти очі руками та не підкручувати волоски керлером. Дія клею для приклеювання пучків штучних вій до рідних також не додає власним віям здоров’я.
Ще кілька корисних порад від майстрів макіяжу після процедури нарощування:
- приділити увагу шкірі повік, доглядати за допомогою спеціальних кремів, робити компреси на основі ромашки;
- відновлювати власні війкові волоски за допомогою сироваток і масел (наприклад, рицинова олія надає густоту вій і прискорює їх зростання);
- підтримати організм вітамінами групи A, E, B12.
Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендується звертатися до перевіреного фахівця та робити перерви між нарощуваннями, даючи вій відпочинок. Пам’ятайте: якщо вчасно зняти нарощені вії та правильно провести відновлення вій, можна зберегти їхнє здоров’я та красу на довгі роки.